REOS emlak sistemi ile ilgili gazete küpürlerine göz atabilirsiniz...

Tüm işlerinizi kolay, verimli ve entegre şekilde TEK EKRANDAN çözen REOS emlak sistemini yakından tanıyın...

Basında yer alan Reos haber linklerine göz atabilirsiniz…

 

Yayın URL Tarih
Avrupa Gazetesi http://www.avrupagazete.com/teknoloji/130823-lenovo-thinkpad-tablet-8-emlakcilarin-gozdesi.html 27.08.2014
BT Haber http://www.bthaber.com/thinkpad-tablet-8-emlak-uygulamasiyla-geliyor/ 27.08.2014
Bt Net http://www.btnet.com.tr/94627-thinkpad-tablet-8-emlak-uygulamasiyla-geliyor.html 27.08.2014
Buca Gundem http://www.bucagundem.com/konut/emlakcilarin-hayatini-kolaylastiracak-proje-h19317.html 27.08.2014
Burokrat Haber http://www.burokrathaber.com/emlakcilarin-hayati-lenovo-thinkpad-tablet-8-ile-artik-daha-kolay.html 27.08.2014
Cyber Haber http://www.cyberhaber.net/guncel/emlakcilara-belirli-windows-8-1li-lenovo-thinkpad-tablet-8-h9398.html 27.08.2014
DNS Haber http://www.dnshaber.com/gundem/emlakcilara-ozel-windows-8-1li-lenovo-thinkpad-tablet-8-h173286.html 27.08.2014
Emlak Haberi http://www.emlakhaberi.com/haberler/detay/emlakcilar-icin-lenovo-thinkpad-tablet-8-cikti-1666.html 27.08.2014
Emlak Lobisi http://www.emlaklobisi.com/emlak/emlakcilarin-hayati-lenovo-thinkpad-tablet-8-ile-artik-daha-kolay-27069.html 27.08.2014
Emlak Rotası http://www.emlakrotasi.com/2014/08/haber/lenovo-thinkpad-tablet-8-emlakcilarin-yuzunu-gulduruyor.html 27.08.2014
Emlakta Son Dakika http://www.emlaktasondakika.com/t/ThinkPad-Tablet-8/Emlakcilarin-hayati-artik-daha-da-kolay/91441.aspx 27.08.2014
Emlakta Son Dakika http://www.emlaktasondakika.com/Genel/Emlakcilarin-hayati-artik-daha-da-kolay/haber-91441.aspx 27.08.2014
Enerji Port http://enerjiport.com/emlakcilar-icin-ozel-tablet/75045/#.VAR_K5PB8qh 27.08.2014
Haber By http://www.haberby.net/emlakcilarin-hayati-lenovo-thinkpad-tablet-8-ile-artik-daha-kolay-1/ 27.08.2014
Haber Evet http://www.haberevet.com/teknoloji/emlakcilar-lenovo-thinkpad-tablet-8e-akin-ettiler-h785291.html 27.08.2014
Haber Tecno http://www.habertecno.com/lenovo-thinkpad-tablet-8-ile-emlakcilarin-hayatini-kolaylastirmayi-hedefliyor/ 27.08.2014
Haberler http://fotogaleri.haberler.com/emlakcilara-ozel-tablet-lenovo-thinkpad-tablet-8/ 27.08.2014
Hakkinda TV http://hakkindatv.net/lenovo-thinkpad-tablet-8-tanitimi-burc-san-roportaji-video-wiki-tv-film-online-izle.html 27.08.2014
Hardware Plus http://www.hwp.com.tr/2014/08/27/emlakcilarin-hayati-lenovo-thinkpad-tablet-8-ile-artik-daha-kolay/ 27.08.2014
Herşey Tv http://www.herseytv.net/haber/ekonomi/emlakcilarin-hayatini-kolaylastiracak-proje/129382.html 27.08.2014
İlk Ben http://www.ilkben.com/lenovo-thinkpad-tablet-8-emlakcilarin-gozdesi-1409172611-haberi.html 27.08.2014
Internet Ajans http://www.internetajans.com/bilimteknoloji/emlakcilarin-vazgecilmez-tableti-lenova-thinkpad-h77934.html 27.08.2014
İzlevideo http://izlevideo.co/lenovo-thinkpad-tablet-8-tanitimi-burc-san-roportaji/ 27.08.2014
Konut Haberleri http://www.konuthaberleri.com/emlakcilarin-hayati-lenovo-thinkpad-tablet-8-ile-artik-daha-kolay-49202.htm 27.08.2014
Log http://www.log.com.tr/emlakcilara-ozel-windows-8-1li-lenovo-thinkpad-tablet-8/ 27.08.2014
Merlinin Kazani http://www.merlininkazani.com/Emlakcilar_Lenovo_ThinkPadi_tercih_etti-oyun_donanim-76653p1.html 27.08.2014
Milliyet http://www.milliyet.com.tr/-lenovo-tablet-emlakci-oldu/ekonomi/detay/1932003/default.htm 27.08.2014
Milliyet Emlak http://www.milliyetemlak.com/haber/Emlakcilarin-Hayatini-Kolaylastiracak-Proje/haber.html?haberID=15106 27.08.2014
Mobile-Turkiye http://www.mobile-turkiye.com/teknoloji/2038647/lenovo-thinkpad-tablet-8-turkiyede 27.08.2014
ÖzgünHaber http://www.ozgunhaber.org/haber/diger/emlakcilarin-hayatini-kolaylastiracak-proje-105578.html 27.08.2014
Patronlar Dünyası http://www.patronlardunyasi.com/haber/Lenova-dan-emlakcilar-icin-tablet/160888 27.08.2014
Shiftdelete http://shiftdelete.net/-lenovo-thinkpadtablet-8-turkiyede-54380 27.08.2014
Şirket Haberleri http://www.sirkethaberleri.com/basin-bultenleri/emlakcilarin-hayati-lenovo-thinkpad-tablet-8-ile-artik-daha-kolay-78601 27.08.2014
Son Dakika http://www.sondakika.web.tr/1094294/lenovo-tablet-emlakci-oldu.html 27.08.2014
Tech Inside http://www.techinside.com/profesyonel-bilgisayariniz-artik-avucunuzun-icinde/ 27.08.2014
Techno Labs http://www.techno-labs.com/lenovo-thinkpad-tablet-8-ile-emlakcilarin-hayati-kolaylasacak/ 27.08.2014
Teknoblog http://www.teknoblog.com/lenovo-thinkpad-tablet-8-80555/ 27.08.2014
Teknokulis http://www.teknokulis.com/multimedya/galeri/teknoloji/emlakcilara-ozel-tablet-lenovo-thinkpad-tablet-8 27.08.2014
Teknosafari http://teknosafari.com/lenovo-thinkpad-tablet-8-emlakcilara-avantajlarla-geliyor/ 27.08.2014
Turk Yurdu http://turkyurdu.com/tr/haberler/lenovo-tablet-emlakci-oldu 27.08.2014
Yeni Projeler http://www.yeniprojeler.com/emlak/emlakcilarin-hayati-lenovo-thinkpad-tablet-8-ile-artik-daha-kolay 27.08.2014
Youtube http://www.youtube.com/watch?v=84vKBOMBe8w 27.08.2014
Arca Haber Ajansı http://www.arcaajans.com/haber/ekonomi/lenovo-tablet-emlakci-oldu/370456/ 28.08.2014
Emlak Eki http://www.emlakeki.com/lenovo-tablet-emlakci-oldu-haberi-22541 28.08.2014
Emlak Haberleri
http://www.emlakhaberleri.com/emlak-haberleri/reos-emlak-uygulamasi-yuklu-lenovo-tabletler-6-eylul-de-satisa-
cikiyor_111617.html
28.08.2014
Haber Yolda http://www.haberyolda.com.tr/m/?id=945 28.08.2014
Yurt Gundemi http://www.yurtgundemi.com/lenovo-tablet-emlakci-oldu-haberi-8936357.htm 28.08.2014
Techno Today http://technotoday.com.tr/emlakcilarin-isi-artik-daha-kolay 28.08.2014
Tekno Kulis http://www.teknokulis.com/multimedya/galeri/mobil/emlakcilara-ozel-tablet-lenovo-thinkpad-tablet-8?albumId=66178 28.08.2014
Yapi http://www.yapi.com.tr/UrunHaberleri/lenovo-thinkpad-tablet-8-emlakcilarin-yuzunu-guldurecek_124272.html 28.08.2014
Akit Haber http://www.akithaber.com/lenovo-tablet-emlakci-oldu_h1669045.html 28.08.2014
Arca Ajans http://www.arcaajans.com/haber/ekonomi/lenovo-tablet-emlakci-oldu/370456/ 28.08.2014
Donanim Gunlugu http://donanimgunlugu.com/emlakcilarin-hayati-lenovo-ile-artik-daha-kolay/ 28.08.2014
Emlak Dream http://www.emlakdream.com/lenovo-thinkpad-tablet-8-ile-emlakcilarin-yuzu-gulecek/43097 28.08.2014
Emlak Kulisi http://emlakkulisi.com/lenovo-tablet-emlakci-oldu/283118 28.08.2014
Emlak Kulisi http://emlakkulisi.com/emlakcilarin-hayati-lenovo-thinkpad-tablet-8-ile-artik-daha-kolay/282930 28.08.2014
Emlak Yorumu http://www.emlakyorumu.com/emlak-haberleri/emlakcilarin-hayati-lenovo-thinkpad-tablet-8-ile-artik-daha-kolay-2/ 28.08.2014
F5 Haber http://www.f5haber.com/emlak-eki/-lenovo-tablet-emlakci-oldu-haberi-4869364/ 28.08.2014
Frequency http://www.frequency.com/video/lenovo-thinkpad-tablet-8-tantm-bur-san/189884429?cid=5-78569 28.08.2014
Gundemi Yorumla http://www.gundemiyorumla.com/milliyet-lenovo-tablet-emlakci-oldu 28.08.2014
Haber Dukkani http://www.haberdukkani.com/detay.php?id=523056 28.08.2014
İlk Ben http://www.ilkben.com/lenovo-tablet-emlakci-oldu-1409207420-haberi.html 28.08.2014
Isten Haber http://www.istenhaber.com/lenovo-tablet-emlakci-oldu/ 28.08.2014
Mynet Konut http://konut.mynet.com/detay/emlak/emlakcilara-ilac-gibi-teknoloji/95678 28.08.2014
Son Dakika Haberleri http://www.sondakikahaberleri.info.tr/haber/1281238-lenovo-tablet-emlakci-oldu 28.08.2014
Teknoloji Gundemi http://www.teknolojigundem.com/haber/lenovo-tablet_-emlakci-oldu/617120 28.08.2014
Teknoloji Mix http://www.teknolojimix.com/lenovo-thinkpad-tablet-8-ile-emlakcilarin-hayatini-kolaylastirmayi-hedefliyor.html 28.08.2014
World News http://article.wn.com/view/2014/08/27/Lenovo_tablet_emlakc_oldu/ 28.08.2014
Gözlem Gazetesi http://www.gozlemgazetesi.com/HaberDetay/122800/ev.html#.VAWpGcV_u8A 28.08.2014
Vidivodo http://www.vidivodo.com/video/lenovo-thinkpad-tablet-8-tanitimi-burc-san-roportaji/1233893 30.08.2014
BT Haber http://www.bthaber.com/emlak-sektorune-lenovo-destegi/ 28.08.2014
Teknoloji 35 http://www.teknoloji35.com/emlakciya-ozel-lenovo-thinkpad-tablet-8/ 01.09.2014
Biltek Haber http://www.biltekhaber.net/lenovo-thinkpad-tablet-8-ile-emlakcilar-daha-rahat.html 01.09.2014
Teknoloji Haberim http://www.teknolojihaberim.org/emlakcilar-lenovo-thinkpad-tablet-8e-akin-ettiler.html 02.09.2014