REOS Emlak Sistemi Nedir?

Portföy, Müşteri Yönetimi (CRM), Otomatik Portföy & Talep Eşleşmeleri, Web Sitesi ve “Entegre Dijital Pazarlama” faaliyetlerini siz sahada mobil durumdayken de kolay ve hızlı şekilde yapmanızı sağlayan, herhangi bir kuruluma gerek duymayan (bulut tabanlı) ve mobil cihaz uyumlu entegre programlar sistemidir.

Genel Özellikler

Hazır Emlak Web Sitesi

Dakikalar içinde hızlıca yayına alabileceğiniz şekilde farklı ve modern tasarımlar, logonuza uygun renk seçenekleriyle web siteniz hazır. Üstelik REOS içinde gerçekleştirdiğiniz her portföy işlemi otomatik web sitenizde yayında olacak. Google sonuçlarında yukarıda görünmenizi sağlayacak SEO ve mobil uyumluluk hazır.

Emlak Portföy Yönetimi

İlanlarınızı yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık sahip olduğunuz gayrimenkul portföylerini tüm özellikleri ile sisteme girerek tek bir noktadan tüm pazarlama mecralarınızda yönetebilirsiniz. Portföylerinizi saniyeler içinde otomatik sunum dosyasına çevirip, email ile müşterilerinize iletebilirsiniz. Portföye uygun müşteri taleplerini otomatik eşleştirip; potansiyel işleri, gerçekleşen satışlara çevirebilirsiniz.

Gayrimenkul Müşteri Yönetimi

Kurumsal ve Bireysel müşterilerinizi, Alıcı, Satıcı, Aracı vb tiplerde, iş akışına göre puanlamayla birlikte gerçek bir CRM şeklinde yönetip, akıllı “talep eşleştirme” mekanizmasıyla müşterileriniz için en uygun portföyleri bulabilirsiniz. Potansiyel işleri atlamadan, kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

Müşteri Portföy Talepleri ve Otomatik Eşleştirme

Müşterilerinizin gayrimenkul talebine karşılık bir portföyü o anda bulamamış olabilirsiniz. Bu talebe ait kriterleri sisteme girin ve uygun bir portföy size ve birlikte çalıştığınız bir başka danışmana geldiğinde REOS otomatik olarak eşleştirsin.
Hem siz, hem diğer danışman ve hem de müşteriniz kazansın!

Kampanya & Pazarlama Yönetimi

“Pazarlama” denince aklınıza sadece ilan vermek mi geliyor? Teknoloji de, müşteriniz de değişiyor… Uyum sağlayın!

Kendi müşteri veritabanınızı, kampanyalarınızı ve e-posta/e-bülten pazarlamanızı oluşturun, toplu email ve toplu SMS’lerinizi gönderin. Müşterilerinizle iletişiminizde kontrol sizde olsun.

Email Marketing konusunda en iyi e-mail gönderim şirketlerine entegrasyon yapıyoruz, emaillerinizi minimum spam/junk riskiyle gönderiyoruz.

Ajanda ve İş Takibi

Artık yanınızda ajanda taşımanıza gerek yok, not kağıtlarınızı da atın. Zamanla olan yarışınızda sadece kendinizin değil tüm ekibinizin tüm toplantı ve görüşmelerini organize edebilir; hatırlatma isteyebilir, müşterilerinizle iletişimi aksatmayacak düzeni kolayca kurabilirsiniz.

Raporlama ve Performans Yönetimi

REOS’un raporlama ve analiz sistemiyle portföy, ajanda, müşteri, ekip performansı gibi önemli süreçlerinizi takip edebilir ve istatistiksel rakamlara hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Ofisi ve Ekip Yönetimi

Çalışma arkadaşlarınızla rakip değil ekip olun. İsteğinize göre tüm ekiple ortak ajanda ve müşteri yönetin, doğrudan mesajlaşma, danışman performans sistemi ve satış takibi yönetimi ile işinizi kolaylaştırın, kazancınızı arttırın.

Emlak İlan Portal Entegrasyonu

Türkiye’de ilk kez “izinli, yasal ve kalıcı” olan entegrasyonları Anahtar Teknoloji gerçekleştirmiştir. Yeni ilanlarınız ve güncellemeleriniz ilan portallarında otomatik yayına girecek, portföyünüzü kapattığınızda yine otomatik yayından kalkacak. Bu entegrasyonların bazıları yayında olup, bir kısmı ise ilgili portallar tarafından 2016 yılı içinde bitecek şekilde kodlanmaktadır. Sisteme eklemiş olduğunuz gayrimenkul portföylerinizi çok yakında Zingat.com, Emlaktown.com, Eviniz.net gibi bir çok farklı ilan portalına ve hatta bazı yurtdışı sitelere sadece tek bir tıkla gönderebileceksiniz.

Doküman Paylaşımı

Ofis içinde bilinmesi gereken rutin belge ve bilgileri tüm ekiple paylaşın, sözleşmelerinizi, tapularınızı, formlarınızı, portföylere gelen tekliflerinizi sisteme aktarıp rahatça takip edin ve yönetin. Klasörlerde evrak aramak için saatler harcamadan işlerinizi kolayca halledin.

Mobil Uyumluluk

Sahadayken, tüm mobil cihazlarla uyumlu çalışan kullanıcı dostu arayüzü sayesinde işlerinizi daha hızlı ve anında tamamlayabilirsiniz. Henüz müşterinizin yanından ayrılmadan bilgilerini kaydedip, portföyünüzü hem kendi web sitenizde, hem ilan portallarında yayınlayarak pazarlama faaliyetine hemen o anda başlayabilirsiniz. Kısacası ofisinizi yanınızda taşıyabilirsiniz.

Tüm işlerinizi kolay, verimli ve entegre şekilde TEK EKRANDAN yapmak için
HEMEN KULLANIN